celk.vzdialenosť | celk.čas výletu | čistý čas jazdy | priemerná rýchlosť | max.rýchlosť | max.rýchl. miesto |
130,8 km | 10:58 hod. | 6:24:05 hod. | 21,05 km/h | 51,9 km/h | sedlo Besník |
|
TATRY NA BICYKLI 2008
deň 1 (Kúty - Alekšince) :: deň 2 (Alekšince - Štúrovo) :: deň 3 (Štúrovo - Dolná Strehová) :: deň 4 (Dolná Strehová - Hnúšťa) deň 5 (Hnúšťa - Podlesok) :: deň 6 (Podlesok - Červený Kláštor) :: deň 7 (Červený Kláštor - Košice) :: deň 8 (Košice - Čierna nad Tisou) |
HLAVNÁ STRÁNKA TURISTIKA 2008 |